Close Aizvērt
Iebraukšana
Izbraukšana
Pieaugušie
Bērni

Jaunumi

Viesnīca "Hotel Bergs" savā 16. gadadienā ir pagodināta paziņot par ekskluzīvu sadarbību starp SLH un viesnīcu tīklu "Hyatt". Tādejādi "Hyatt" lojalitātes programmas "World of Hyatt" biedriem ir iespēja pelnīt un tērēt punktus, kā arī saņemt īpašus labumus SLH alianses viesnīcas, tostarp arī viesnīcā "Hotel Bergs". Šī sadarbība "World of Hyatt" biedriem ļauj atklāt jaunas teritorijas un iegūt nebijušu pieredzi SLH viesnīcās. Hyatt tiešsaites rezervēšana


Kopš 2014. gada Hotel Bergs lauku rezidencē Rūmenes muižā ir iedibināta tradīcija Masku balle – tā ir kā kulminācija karnevāla sezonai ar pavasara un saules atmodināšanu – februāra mēneša 3. sestdienā! 
Karnevālā Jūs iepriecinās - īpaši piemeklēta muzikāla un vakara programma, viegli bohēmiskā salona atmosfēra, izmeklēti dzērieni un delikateses, atraktīvas nominācijas, loterija un pārsteidzošas balvas, ļaujot izjust karnevāla graciozitāti, anonimitāti un varenību.


2014.g. un 2013.g. Hotel Bergs uzvar prestižo tūrisma balvu World Travel Awards kategorijā labākā boutique viesnīca Latvijā. 


Viesnīca Hotel Bergs saņem balvu Highly Commended Best Small Hotel Latvia kā visaugstāk uzteicamākā mazā viesnīca Latvijā starptautiskajā konkursā Starptautiskā viesnīcu balva 2012-2013 (International Hotel Awards 2012-2013) un pirmo reizi pārstāv Latviju šinī starptautiskajā konkursā. Svinīgā balvas pasniegšanas ceremonija notika 2012. gada 4. novembrī viesnīcā Marriott Covent Garden, Londonā starptautiskās tūrisma izstādes World Travel Market (WTM) laikā.


Hotel Bergs noslēdz vienu no Mūžizglītības programmas „Leonardo da Vinči” posmiem. Tā ietvaros vairāki viesnīcas un restorāna darbinieki savas profesionālās iemaņas papildināja prestižās Eiropas viesnīcās un restorānos – 2* Michelin restorānā „La Table du Gourmet” Elzasā, Francijā, „Traube Tonbach” viesnīcā Švarcvaldē Vācijā, „Hotel Brandenburger Hof” viesnīcā Berlīnē, kā arī „Chez Dominique” 1* Michelin restorānā Helsinkos


Hotel Bergs uzņemta pasaules prestižākajā nelielo luksusa viesnīcu tīklā Small Luxury Hotels of the World


Arī šogad Hotel Bergs atbalsta Pasaules Dabas Fonda akciju "Zemes stunda", samazinot apgaismojumu publiskajās telpās 26. martā laikā no plkst. 20.30 – 21.30, tādējādi simboliski paužot savu nostāju klimata izmaiņu jautājumos.  Aicinām arī Jūs personīgi piedalīties Zemes stundā un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Šajā laikā restorāna Bergs šefpavārs aicina sveču gaismā izbaudīt īpašu Zemes stundas maltīti.

Restorāns Bergs 2008. gada decembrī ierindots godpilnajā 2. vietā “Latvijas labāko restorānu Top 50”, ko sagatavoja žurnāls „Kurš uzsauks” sadarbībā ar vairāk kā 200 restorānu nozares ekspertiem.


Britu izdevums Business Destinations rīkotajā „Tūrisma Balva 2008” apbalvojis viesnīcu Hotel Bergs kā labāko Austrumeiropas nelielo viesnīcu biznesa ceļotājiem.


2008. gada maijā Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija piešķīra viesnīcai Hotel Bergs pieczvaigžņu kvalitātes sertifikātu.


Viesnīca Hotel Bergs rekomendēta 2008. gada izdevumā Condé Nast JOHANSENS "Recommended Hotels & Spas Europe & The Mediterranean".


Domājot par viesu labsajūtu un miega kvalitāti, visos viesnīcas Hotel Bergs apartamentos ievietoti gultu virsmatrači. Pilnīgai atpūtai no spilvenu kartes „Saldu dusu” viesi var izvēlēties galvu guldīt dūnās, zīdā, kosmiskās putās, griķu lauku smaržās vai aitas vilnas pūkainumā. Savukārt, Latvijas pazīstamakā perkusionista Nila Īles speciāli izveidotais mūzikas CD „Serenity” radīs mierpilnu noskaņu.


Jaunus garšas stāstus gatavs stāstīt rekonstruētais restorāns Bergs. Ieguvis elegantu, jauna dizaina ietērpu un stikloto verandu papildinājis ar atklātu terasi, tas joprojām atrodams iecienītajā boutique viesnīcā Hotel Bergs, Berga Bazāra sirdī Rīgā. Iepazīstieties ar restorāna jauno ēdienkarti!

 

HOTEL BERGS,
E-pasts:
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies).Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu