99 Batlera serviss | Hotel Bergs
Close Aizvērt
Iebraukšana
Izbraukšana
Pieaugušie
Bērni

Batlera serviss

Iedomājieties bezrūpīgu uzturēšanos un visas Jūsu vēlmes paredzētas, pirms Jūs tās esat izteicis. Šis ir personalizētais Batlera serviss, ko mēs tiecamies Jums piedāvāt. Jūs varat iedomāties Batleru kā Jūsu personīgās pieredzes asistentu, lai nodrošinātu, ka Jūsu uzturēšanās ir izplānota līdz vissmalkākajām detaļām. Jūsu vēlmes kļūst par mūsu prioritāti. Batlera serviss iekļauj tādus pakalpojumus kā bagāžas izpakošana pēc Jūsu ierašanās viesnīcā, Jūsu iecienītākā dzēriena pasniegšana Jūsu izvēlētā vietā, kā arī sagatavot Jūsu apartamentu neaizmirstamam vakaram, vai organizēt labākās biļetes uz vispieprasītākajiem pasākumiem pilsētā. Zvanot pa iekšējo viesnīcas numuru, saņemsiet atslēgu pasaulei, kurā esiet galvenā prioritāte.

Labprāt piedāvāsim Batlera servisu bez maksas mūsu Executive Penthouse Suite viesiem. Ar prieku piedāvāsim šo pakalpojumu viesiem mūsu unikālajiem apartamentiem par papildus samaksu sākot no 120.00 EUR dienā.

HOTEL BERGS,
Elizabetes iela 83/85, Rīga, LV-1050, Latvija
E-pasts:
E-pasts:
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies).Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu