Close Aizvērt
Iebraukšana
Izbraukšana
Pieaugušie
Bērni

Restorāns

Savā 13. pastāvēšanas gadā restorāns Bergs nāk klajā ar jaunu Vecās Eiropas fine dining konceptu: kvalitāte, bauda, miers.

Ar cieņu pret katru viesi un fine dining vakariņām, Executive Chef Jānis Zvirbulis pasniegs tīras, nesamākslotas, spēcīgas garšas virtuvi, kurā spīd tikai viena zvaigzne, proti, produkts. Savvaļā augušas sezonas zivis un jūras veltes: jūras ķemmītes, sniega krabis, omāri, jūras eži... Gadiem pārbaudītu audzētavu gaļa, Latvijas zemnieku sētu dārzeņi, zaļumi, olas, pašu cepta maize, Etienne Boissy sieri...
 
Elegants interjers, klusināta atmosfēra, patīkama apkalpošana un izmeklēta virtuve ir tie kvalitātes kritēriji, ko restorāna klienti ievēro un novērtē. Piektdienu un sestdienu vakaros salona atmosfēru papildina dzīvās mūzikas skanējums.

Mūsdienīgais restorāna Bergs dizains ir īpaši veidots, lai viesiem radītu miera un intimitātes atmosfēru vienā no skaistākajiem un rosīgākajiem Rīgas biznesa centra rajoniem – Berga Bazārā. Modernais telpu noformējums akcentēts ar Āfrikas etniskajiem motīviem un mākslas un dizaina elementiem. No restorāna stikla verandas un vasaras terases paveras skaists skats uz viesnīcas iekšpagalmu un latviešu mākslinieka Ilmāra Blumberga veidotu strūklaku.
 
Ieprieciniet sev tuvos ar pagatavotu maltīti no The Small Luxury Cookbook pavārgrāmatas, kur apvienotas vairāk kā 200 alianses SLH viesnīcu restorānu receptes, iekļaujot arī restorānu Bergs.  Aicinām iegādāties savu eksemplāru viesnīcas Hotel Bergs recepcijā vai e-veikalā.
 
 
  

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena    07:30 - 11:00   Gourmet brokastis;
Pirmdiena - Sestdiena    12:00 - 23:00   Sezonas à la carte;
Svētdiena                     12:00 - 16:00   Vēlo brokastu à la carte.

* Mājdzīvnieku uzturēšanās nav atļauta. 

HOTEL BERGS,
Elizabetes iela 83/85, Rīga, LV-1050, Latvija

Tālr.: +371 677 70 900
Fakss: +371 677 70 940

E-pasts:
E-pasts: